Styrelse

Ingela Heimann Info>>
Ordförande ingela.heimann@kvinnligalakare.se

Marielle Alvdal Info>> 
Vice ordförande
marielle.alvdal@kvinnligalakare.se

Emilie Angergård Info>> 
Skattmästare
emilie.angergard@kvinnligalakare.se

Eva Oskarsson Info>> 
Ledamot, redaktör för Karolina
eva.oskarsson@kvinnligalakare.se

Ylva Morawski Info>> 
Ledamot
ylva.morawski@kvinnligalakare.se

 

 

Elizabeth Lichtenstein Info>>           Ledamot, biredaktör Karolina elizabeth.lichtenstein@kvinnligalakare.se

Berit Edwardsson Info>> 
Stiftelseansvarig
berit.edwardsson@kvinnligalakare.se

Lena Jirlén Info>> 
Ledamot
lena.jirlen@kvinnligalakare.se

Gita Rajan Info>> 
Ledamot
gita.rajan@kvinnligalakare.se

Susanne Bergenbrant Glas Info>> 
Ledamot
susanne.bergenbrant.glas@kvinnligalakare.se

Fereshteh Masoumi Info>> 
Ledamot
fereshteh.masoumi@kvinnligalakare.se

 
Senast uppdaterad 2017-09-02
Medlemsrådgivning

Fackliga och juridiska frågor:
Mån-tors 9-17, fre 9-13

Tel: 08-790 35 10
medlemsradgivningen@slf.se

Frågor om medlemskap, avgifter och ändra uppgifter:

Telefon: 08-790 35 70
medlem@slf.se
Mån och ons 9-12 & 13-15
Tis, tors och fre 9-12