Verksamhetsstöd

Kajsa Värna, avdelningschef, 070-790 35 02
kajsa.varna@slf.se

Karin Sjöqvist, CRM-ansvarig, 08-790 34 26
karin.sjoqvist@slf.se

Rickard Lindberg, IT-strateg, 08-790 33 36
rickard.lindberg@slf.se

Sebastian Kindbom, ekonom/statistiker, 08-790 34 27
sebastian.kindbom@slf.se

Karl Engblom, statistiker, 08-790 34 39
karl.engblom@slf.se

Johan Elfstadius, fastighetsförvaltare, 08-790 33 78
johan.elfstadius@slf.se

Ewa Giannini, administratör medlemsservice/medlemsregister, 08-790 33 11
ewa.giannini@slf.se

Kristina Larsson, arkivarie, 08-790 33 98
kristina.larsson@slf.se

Carolina Frisk, controller, 08-790 34 54
carolina.frisk@slf.se 

Nina Blomkvist, redovisningsekonomer, 08-790 33 15
nina.blomkvist@slf.se

Marita Engstrand, redovisningsekonomer, 08-790 34 12
marita.engstrand@slf.se

Marie Andersson, växel/reception, internservice, 08-790 33 17
marie.andersson@slf.se

Christer Hörnqvist, internservice, 08-790 33 36
christer.hornqvist@slf.se

Senast uppdaterad 2017-03-22
Medlemsrådgivning

Fackliga och juridiska frågor:
Mån-tors 9-17, fre 9-13

Tel: 08-790 35 10
medlemsradgivningen@slf.se

Frågor om medlemskap, avgifter och ändra uppgifter:

Telefon: 08-790 35 70
medlem@slf.se
Mån och ons 9-12 & 13-15
Tis, tors och fre 9-12

------------------------------------------------