Politik och profession

 

 

 

 


Åsa Ehinger Berling,
avdelnings- och utredningschef, 08-790 34 48,
asa.ehinger.berling@slf.se

Eva Stina Lönngren, utredare, 08-790 34 41,
evastina.lonngren@slf.se

Hampus Carlson, utredare, 08-790 34 24
hampus.carlson@slf.se

Hanna Vihavainen, Internationell samordnare, 08-790 33 03
hanna.vihavainen@slf.se

Kajsa Holmberg, utredare, 08-790 34 36
kajsa.holmberg@slf.se

Jeanette Reinbrand, utredare, föräldraledig

Jenny Lundqvist, administratör, 08-790 33 14
jenny.lundqvist@slf.se

Joakim Skoog, utredare, 08-790 33 84
joakim.skoog@slf.se

Per Wahlstedt, utredare, 08-790 33 42
per.wahlstedt@slf.se 

Sara Widebeck, studenthandläggare, 08-790 34 76
sara.widebeck@slf.se

Ulf Öfverberg, utredare, 08-790 33 48
ulf.ofverberg@slf.se

Ulrika Kaby, utredare, 08-790 33 55
ulrika.kaby@slf.se

Senast uppdaterad 2017-11-15
Medlemsrådgivning

Fackliga och juridiska frågor:
Mån-tors 9-17, fre 9-13

Tel: 08-790 35 10
medlemsradgivningen@slf.se

Frågor om medlemskap, avgifter och ändra uppgifter:

Telefon: 08-790 35 70
medlem@slf.se
Mån och ons 9-12 & 13-15
Tis, tors och fre 9-12

------------------------------------------------