Arbetsliv och juridik

Malin Nordstrand bild

Avdelningschef och biträdande Förbundsdirektör

Malin Nordstrand, 08-790 33 52, malin.nordstrand@slf.se

Chefsförhandlare:

Karin Rhenman 08-790 33 51, karin.rhenman@slf.se

Chefsjurist:

Johan Magnusson 08-790 34 25, johan.magnusson@slf.se  

Förbundsjurister och ombudsmän:

Lena Arwidson 08-790 33 97, lena.arwidson@slf.se

Shewen Aziz 08-790 34 52, shewen.aziz@slf.se 

Fredrik Engdahl 08-790 33 69, fredrik.engdahl@slf.se

Stefanie Friberg 08-790 33 57, stefanie.friberg@slf.se

Tomas Hedmark 08-790 33 31, tomas.hedmark@slf.se

Nanna Holst, 08-790 33 45, nanna.holst@slf.se

Jonas Lidberg, 08-790 33 35, jonas.lidberg@slf.se

Maria Lilja 08-790 33 54, maria.lilja@slf.se

Camilla Morath 08-790 34 40 camilla.morath@slf.se

Jasmina Ring 08-790 33 71 jasmina.ring@slf.se

Mia Wallgren 08-790 33 29 mia.wallgren@slf.se

Peter Wursé  08-790 33 56, peter.wurse@slf.se

Administration:

Ingela Holtenstam 08-790 33 86, ingela.holtenstam@slf.se

Annika Rådberg 08-790 33 05, annika.radberg@slf.se

Helena Törnkvist  08-790 33 60, helena.tornkvist@slf.se

Senast uppdaterad 2017-08-30
Medlemsrådgivning

Fackliga och juridiska frågor:
Mån-tors 9-17, fre 9-13

Tel: 08-790 35 10
medlemsradgivningen@slf.se

Frågor om medlemskap, avgifter och ändra uppgifter:

Telefon: 08-790 35 70
medlem@slf.se
Mån och ons 9-12 & 13-15
Tis, tors och fre 9-12

------------------------------------------------